تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31002
تاریخ انتشار: چ, 1398/01/21 - 14:32
دانشگاهیان، فرهنگیان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم امروز در تجمع خود با تشکیل زنجیره انسانی در مقابل ناحیه مقاومت بسیج پارس آباد نسبت به قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا هشدار دادند.

به گزارش آران مغان، جمعی از دانشگاهیان، اساتید، فرهنگیان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم ظهر امروز در اعتراض به قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی آمریکا در جلوی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد تجمع کردند.

بنابراین گزارش تجمع کنندگان ابتدا در محوطه دانشگاه آزاد اسلامی و آموزش و پرورش پارس آباد جمع شدند تا از آنجا به سمت میدان سپاه این شهر حرکت کنند. در ادامه تجمع خود با حضور در مقابل ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد زنجیره انسانی تشکیل دادند.

تجمع کنندگان با در دست داشتن دست‌نوشته‌هایی با عنوان " من یک پاسدارم" ،" مرگ بر ترامپ" ، "ما آمریکا را زیر پا می گذاریم" و " هیهات من الذلة" قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا را محکوم کرده و از هیئت دولت، قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی خواستند اقدام متقابل و در خور شأن ملت ایران را در برابر زیاده خواهی و لفاظی های رییس جمهور ابله و خودشیفته آمریکا بعمل آورده و پوزه آن را مانند اسلافش بر خاک مذلت بمالند.

انتهای پیام/

برای دیدن تصاویر در ابعاد بزرگتر بر روی عکس ها کلیک کنید

ارسال نظر