تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30999
تاریخ انتشار: س, 1398/01/20 - 20:18
پس از جسارت و گستاخی ترامپ نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همزمان با روز پاسدار امام جمعه و مسوولان گنبدی از این نهاد انقلابی اعلام حمایت قاطع کردند.

به گزارش آران مغان، سوم شعبان مصادف با میلاد با سعادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و سبط گرامی نبی مکرم اسلام (ص) است که در انتخابی شایسته و بنا به فرمایش امام راحل عظیم‌الشان انتخابی معنوی و الهی به نام روز پاسدار نام گرفته است. مردم ایران اسلامی و آزادگان جهان هر ساله در این روز بزرگ با شکوه و عظمت خاصی ضمن تبریک به سبزپوشان راست قامت جبهه حق این روز را گرامی می‌دارند اما امسال که این مناسبت با اقدام خصمانه و البته جاهلانه رئیس جمهور آمریکا و جسارت به ساحت مقدس سپاه همراه شده است این شور و خروش برای حمایت و پشتیبانی از سپاه هزاران برابر شده است.

به همین منظور امام جمعه، فرماندار، معاونان فرماندار، دادستان و رئیس دادگستری به همراه اعضای شورای تامین، اساتید، فرهنگیان، روسای دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی، مدیران شرکتهای کشت و صنعت مغان و فردوس، دانش آموزان، فرهنگیان و اقشار مختلف شهرستان پارس آباد با حضور در دفتر فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد ضمن تبریک روز پاسدار با این خادمان انقلاب اعلام بیعت و پشتیبانی کردند.

در این دیدارها حاضرین ضمن تبریک روز پاسدار به همه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه سبزپوشان غیور این نهاد انقلابی که سالهاست در مظلومیت و گمنامی به مردم و انقلاب خدمت می‌کنند، اظهار کردند: روز پاسدار را می‌توان معنوی‌ترین روز در پاسداشت رشادت‌های همه دلاورمردانی دانست که با عشق و ایمان از کیان اسلام دفاع می کنند و اقدام خصمانه رئیس جمهور آمریکا یک پیروزی بزرگ برای سپاه اسلام و شکستی سنگین برای دشمنان این نهاد انقلابی و مردمی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آباد نیز در این دیدارها ضمن تقدیر از حضور مسوولان و اقشار مختلف مردم و تبریک روز پاسدار، گفت: امیدواریم شایسته این مهر و محبت مردم و مسوولان باشیم و در ادامه مسیر خدمت نیز برای انقلاب با تمام وجود در خدمت نظام و رکاب ولی فقیه حرکت کنیم.

سرهنگ پاسدار حسن نوری با بیان اینکه این رفتارهای جاهلانه از سوی دشمنان ما هیچ تاثیری در روند اقدامات و خدمات ما به مردم و انقلاب نخواهد گذاشت، تصریح کرد: امروز این اقدام دشمن بیشتر از گذشته ما را به راهی که به فتوا و دستور امامین انقلاب در پیش گرفته‌ایم مطمئن کرد.

وی با اشاره به اینکه از صبح امروز بیشتر مسؤولان و اقشار مختلف مردم در ناحیه مقاومت بسیج پارس آباد حاضر شده و از مجموعه خادمان انقلاب در سپاه اعلام حمایت کردند، گفت: بدون شک این وحدت و همدلی بزرگترین پاسخی است که می‌توان به دشمنان داد.

در این دیدارها، حاضرین حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده و انزجار خود را از قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریستی آمریکا نشان دادند.

انتهای پیام/

برای دیدن تصاویر در ابعاد بزرگتر بر روی عکس ها کلیک کنید

ارسال نظر