تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30910
تاریخ انتشار: ي, 1397/12/19 - 23:18
در حالی که پیش‎تر مسئولان شهرستانی وعده داده بودند که مردم هیچ نگرانی در استمرار تعطیلی فرودگاه پارس آباد نداشته باشند، این فرودگاه همچنان بسته است.

به گزارش آران مغان، بیست روز پیش بود که لغو یکباره پرواز فرودگاه شهرستان پارس آباد مغان، اهالی این منطقه مرزنشین را شوکه کرد، در این بین مسئولان وعده دادند که مردم هیچ نگرانی در استمرار تعطیلی این فرودگاه نداشته باشندکه با با پیگری‌های انجام شده با مدیر عامل هواپیمایی کشور بزودی پروازهای  فرودگاه پارس آباد برقرار می‎شود.

فرماندار پارس آباد آن زمان با رد تکذیب اظهار نظرها درباره نبود توجیه اقتصادی فرودگاه پارس آباد گفت: مسافر به اندازه کافی وجود دارد و در طول این مدت هیچ تاخیری در پروازها نیز صورت نگرفته است.

 به گفته وی مسئولان فرودگاه پارس آباد کمبود خلبان شرکت هواپیمایی ایران ایر را دلیل تعطیلی این فرودگاه اعلام کرده اند که با رایزنی‎ها بزودی پروازهای این فرودگاه برقرار می‎شود.

 فرودگاه پارس آباد مغان بعد از پنج سال تعطیلی ، سال گذشته با صرف اعتباری بالغ بر یک هزار و 700 میلیارد ریال با استقرار سیستم‌های نوین ناوبری و توسعه باند برای فرود هواپیماهای پهن پیکر افتتاح مجداد بازگشایی شد و پروازها در این فرودگاه از تهران و بالعکس هر هفته روزهای شنبه و سه شنبه صورت می گرفت.

بر اساس گزارش های میدانی تعطیلی یکباره پروازهای آن شوک بزرگی به منطقه وارد کرده و  اهالی این منطقه انتظار دارند تا هرچه سریعتر این فرودگاه که پروازهای آن تا 40 سال برقرار بود، مجداد پروازهای خود را از سر بگیرد.

گفتنی است، تعطيلي پروازهاي فرودگاه پارس آباد مغان در حالي است كه برای سال ۹۸ نيز برنامه پروازي از سوي شركت هما برای شهرستان پارس آباد اعمال نشده است.
انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

گفتم باز هم میگم پارس آباد نه دلسوز داره نه مسئول والسلام البته شیطنت مرکز استان نشینها هم بی دلیل نیست بجای بداخلاقی دست به دست هم بدین اول پروازها را به روال عادی برگردانید بعدا هم با همین فرمان جهت راه اندازی راه آهن زنگ زده اردبیل تلاش کنید ، البته ناگفته نماند که پرواز پارس آباد داره به اردبیل سرویس میده راه آهن رشت ۵سال بعد ما شروع کرد الان نتیجه اش را میبینید آنها نگفتند منطقه آزاد باید رشت باشه ، انزلی تو موقعیت بود و شد منطقه آزاد الان دارن استفادشو میبرن نوش جونشون(علی برکت الله) اینها میگن اردبیل بشه منطقه آزاد که نتیجه اش اینه بعده ۱۰سال منطقه آزاد نداریم کشت و صنعت هم پر کشید و رفت بهتره از این بچه بازیها دست بردارید و به فکر استان باشید آدم دلش به حال این نماینده ها و مسئولین میسوزه

تشکر از پیگیری تان. لطفا نماینده شهرستان رو هم مجبور به پاسخگویی کنید
ارسال نظر