تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30882
تاریخ انتشار: پ, 1397/12/09 - 17:40
استانداری اردبيل با صدور نامه‌ای به طور رسمی صلاحیت «سيامك پورعباس» شهردار منتخب شهر پارس آباد مغان را رد کرد.

به گزارش آران مغان، بهروز ندايي معاون هماهنگي امور عمرانی استاندار اردبيل طی نامه‌ای رسمی، عدم صلاحیت سيامك پورعباس شهردار منتخب پارس آباد مغان را به شورای اسلامی شهر پارس آباد اعلام کرد.

در این نامه آمده است:

احتراماً بازگشت به نامه شماره 765/97/ش مورخه 97/12/4 در ارتباط با بند 1 مصوبه شماره 90 صورتجلسه مورخ 97/11/28 شورای اسلامی شهر پارس آباد موضوع انتخاب آقای سیامک عباسبه عنوان شهردار شهر پارس آباد، با توجه به بررسی‌های بعمل آمده از مستندات، مدارک و سوابق ارايه شده، به آگاهی می رساند با توجه به تبصره 3 ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و لحاظ مفاد تبصره ۴ بند چ ماده 3 آیین نامه اجرایی شرایط احراز تصدی سمت شهردار مصوبه شماره 54153/130730 مورخ 97/10/4 هیات محترم وزیران ابلاغی از سوی معاون اول محترم رئیس جمهور، فرد پیشنهادی فاقد شرایط لازم برای تصدی سمت شهردار می باشد.

همچنین در این نامه تاکید شده است؛ نظر به سپری شدن مدت قانونی سرپرست فعلی شهرداری اقدام لازم جهت انتخاب فرد واجد شرايط در اسرع وقت معمول و نتیجه اعلام گردد.

حال باید منتظر مانند شورای پنجم شهر پارس آباد چه کسی را به عنوان گزینه بعدی شهرداری پارس آباد مغان انتخاب خواهند کرد؟!

در حال حاضراحمد مولائي به عنوان سرپرست شهرداری پارس آباد مشغول به فعالیت است.

////

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

خخخخخخخ تازه شهردار هم داشته باشیم بازنده ایم

شورا دوسال دیگه باز رای میخواهین اینم حواستون باشه

آقایان اعضای شورای شهر پارس آباد. چرا مردم را به ریش تان می خندانید؟ وقتی در قانون اومده فرد شهر دار باید دارای سابقه 5 سال در دستگاه های اجرایی دولتی داشته باشد؟ چرا فردی را بعنوان شهردار معرفی می کنید که یک روز هم سابقه در دستگاههای دولتی و اجرایی ندارد؟ این فرد از اول معلوم بود که رد خواهد شد. چرا بی جهت وقت خودتان و مردم و دستگاههای استعلام گر را می گیرید. چرا به مردم پارس آباد که به شما رای داده اند، خیانت می کنید؟ چرا کارهای تان را بدرستی انجام نمی دهید؟ چرا شهری مانند پارس آباد بزرگترین شهر استان تا بحال فاقد شهرار باشد؟ جواب این چراها را باید چه کسی و یا چه کسانی باید داد؟ غیر شما چه کسانی باید پاسخگویی بی توجهی به عمران و آبادانی شهر باشد؟
ارسال نظر