تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30792
تاریخ انتشار: د, 1397/11/15 - 13:04
به دنبال حواشی ایجاد شده در انتخابات اتاق اصناف شهرستان پارس آباد مغان تعدادی از اتحادیه ها در این انتخابات شرکت نکردند و انتخابات لغو شد.

به گزارش آران مغان، در حالی سالهای اخیر رکود اقتصاد کشور را فرا گرفته و اصناف هم به عنوان بخش بزرگی از اقتصاد از این مشکل بی بهره نبوده اند که برخی موانع در اتاق اصناف شهرستان پارس آباد و دخالت برخی مدیران دولتی در تصمیم گیری ها و انتخابات این مجموعه، به معضلات دامن زده و مانع رشد و پویایی اتاق اصناف شهرستان پارس آباد مغان شده است.

در حالی انتخابات حق اصناف است و هیچ نهاد، ارگان یا دستگاهی حق دخالت در انتخابات اتاق اصناف را ندارد که گویا این موضوع به شهرستان پارس آباد مغان صدق نمی کند و دخالت برخی مدیران دولتی و فشارهای بیرونی باعث شده تا هر از گاهی انتخابات اتاق اصناف شهرستان پارس آباد با حاشیه هایی مواجه شود.

یکی از نمونه این حاشیه ها شنیده هایی مبنی بر لابی و دخالت برخی مدیران دولتی در انتخابات روز گذشته اتاق اصناف شهرستان پارس آباد است که گفته می شود با اعتراض شدید تعدادی از اتحادیه ها روبرو شده و به علت عدم حضور آنها جهت رای دادن در انتخابات اتاق اصناف پارس آباد، این انتخابات از حائز اکثریت آرا افتاده و لغو شده است.

به هر حال افکار عمومی از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان پارس آباد به عنوان دستگاه متولی برگزاری این انتخابات، این انتظار را دارند تا نسبت به حاشیه های ایجاد شده در خصوص انتخابات اتاق اصناف پارس آباد و چرایی لغو آن پاسخ شفافی دهد.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر