تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30783
تاریخ انتشار: ي, 1397/11/14 - 01:14
به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، مسابقه کتابخوانی برگرفته از کتاب «پیرامون انقلاب اسلامی» نوشته استاد شهید مرتضی مطهری در پارس آباد آغار شد.

به گزارش آران مغان، به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، اداره كتابخانه هاي عمومي پارس آباد، یک دوره مسابقه كتابخواني پيامكي از متن «پیرامون انقلاب اسلامی» نوشته استاد شهید مرتضی مطهری برگزار می کند.

اين کتاب مشتمل بر شش بخش است كه در آن به مجموعه یادداشتها، سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های استاد شهید مرتضی مطهری پیرامون انقلاب اسلامی پرداخته شده است.

علاقمندان مي توانند پس از دانلود متن كتاب و مطالعه آن در مسابقه شركت كنند و حروف صحيح را از چپ به راست به صورت عدد 10 رقمي (عدد گزینه صحیح هر سوال را پشت سرهم قرار دهید) به سامانه پیامکی به شماره 500010707233 ارسال نمايند. (به عنوان مثال: 1232123212)

مهلت شركت در اين مسابقه تا 30 بهمن ماه جاري مي باشد و نتايج آن 3 اسفند ماه در مصلي امام خميني (ره) و پيش از خطبه هاي نمازجمعه پارس آباد اعلام خواهد شد.

گفتنی است، علاقه مندان جهت شركت در اين مسابقه تنها مي توانند به كتابخانه هاي عمومي شهرستان پارس آباد مراجعه كرده و نسبت به دريافت سئوالات اقدام كنند.

فایل پی دی اف کتاب پیرامون انقلاب اسلامی

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

سوالات مسابقه کتابخوانی را کجا میتوان یافت

از طريق اداره كتابخانه عمومي شهرستان پارس آباد
ارسال نظر