تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30694
تاریخ انتشار: ش, 1397/10/22 - 11:38
جلال گلچین مدیر عامل سابق شرکت پارس از سوی مالک جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بعنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره این شرکت منصوب شد.

به گزارش آران مغان، علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان از انتصاب جلال گلچین بعنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان خبر داد.

گلچین طی سال های 89 تا 96 علاوه بر عضویت در هیات مدیره شرکت کشت و صنعت پارس، بیش از ۷ سال ریاست این شرکت نیمه دولتی را بر عهده داشتند.

گفتنی است، بعد از عدم اهلیت خریدار اول مجموعه‌ کشت و صنعت مغان این شرکت به نفر دوم مزایده یعنی یونس ژائله مالک شرکت شیرین عسل تبریز واگذار شد تا بعد از کش و قوس‌های فراوان او سهام بزرگ‌ترین مجموعه‌ی کشاورزی کشور را به دست آورد.

شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با ۶۳ هزار هکتار وسعت، شامل باغات میوه، مجتمع بزرگ دامپروری، کارخانه قند، کارخانه لبنیات، کارخانه فرآوری میوه در شهرستان پارس آباد مغان واقع شده است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

هر چی پست و مقام هست به لطف نماینده غیر بومی و قره داغی به قره داغی ها واگذار می شود.و همه مردم اصیل مغان سکوت کرده اند.آقای گلچین اهری ، کاظم پور اهری ، میرزازاده اهری و ... و در نهایت کشت و صنعت در سایه لطف نماینده محترم به تاراج رفت .در دشت مغان عاقبت رای دادن به نماینده غیر بومی این چنین وضعیتی است ....

معلم ادبیات و کشت و صنعت کجا؟!!!
ارسال نظر