تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30640
تاریخ انتشار: ش, 1397/10/08 - 10:37
در سال ۸۸ فتنه گران انقلاب اسلامی تمام توان خود را به کار بستند تا این نظام را ساقط كرده و با انقلابی مخملی نظام دلخواه خود را جایگزین نظام حاکمیتی ایران کنند! اما مردم پارس آباد مغان در 8 دی، مقابل مزدوران خارجی قیام کرده و زمینه‌ساز قیام سراسری ملت ایران در ۹ دی شدند که این راهپیمایی‌ها، طومار فتنه گران را در هم پیچید.

به گزارش آران مغان، مشی مقتدرانه و رهبری داهیانه امام خامنه‌ای و کوتاه نیامدن معظم له در مقابل عدم ابطال انتخابات و همچنین حمایت جدی مردم از ولایت‌فقیه و رهبری نظام سبب شد طومار فتنه گران درهم پیچیده شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید سعید رشادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر پارس‌آباد با اشاره به ۹ دی هفته بصیرت، گفت: در سال ۸۸ دشمن با ایجاد بحران به دنبال اجرایی کردن انقلاب مخملی در کشورمان بود که خوشبختانه با هوشیاری مردم ایران توطئه‌های دشمنان نقشه بر آب شد.

امام جمعه پارس آباد افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران قابل مقایسه با هیچ نظامی در سطح جهان نیست، زیرا این نظام بر پایه قرآن و اعتقاد است و در راه این نظام جوانان پاک و معصوم از جانشان گذشته‌اند که در هیچ کشور دنیا نظیری ندارد.

وي با بیان اینکه تشکیل دهنده بدنه و پیکره اصلی نظام خود مردم هستند، تصریح کرد: تا زمانی که مردم پشتیبان ولایت فقیه باشند و حول محور اتحاد و یکپارچگی و وحدت حرکت کنند، فتنه و جبهه استکبار نمی‌تواند وارد بدنه این انقلاب شود.

رشادي افزود: هنوز هم استکبار جهانی با انقلاب و نظام ما آشنایی ندارد و به همین خاطر هر نیرنگ و برنامه‌ای که بر علیه ما پیاده می‌کنند خود دچار آن می‌شوند.

امام جمعه پارس آباد مغان همچنین با اشاره به هشتم دی ماه روز شهرستان پارس آباد، تصريح کرد: این روز یادآور حماسه مرزنشینان پارس آباد مغان در راهپیمایی ضد فتنه و حمایت از ولایت فقیه است که برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسیده، روزی که جلوتر از 9 دی بود و حماسه باشکوه‌تری را در سطح کشور رقم زد.

هشتم دی‌ماه برباد دهنده طومار فتنه گران در پارس آباد مغان بود و جا دارد این روز در تقویم اين شهرستان بنام روز حماسه و بصیرت مردم شهرستان پارس آباد مغان ثبت گردد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر