تازه ترین مطالب



پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 30646
تاریخ انتشار : ي, 1397/10/09 - 13:31

استفاده از خودروهای دولتی برای انجام کارهای شخصی برخی مسئولان به امری عادی در شهرستان پارس آباد مغان تبدیل شده است.

به گزارش آران مغان، برخی مسئولین ادارات شهرستان پارس آباد هنوز تفاوت خودرو های پلاک قرمز را با خودرو های شخصی خود نمی دانند.

استفاده از خودروهای دولتی در پارس آباد مغان به جایی رسیده که مدیران برخی از دستگاه ها خارج از وقت اداری برای خرید روزانه شخصی و شرکت در مراسم ختم و ... از ماشینهای دولتی استفاده می کنند.

در حالی تردد خودروهای پلاک قرمز در خارج از ساعات اداری و بدون برگه مأموریت، تخلف محسوب شده و نیروی انتظامی موظف به توقیف آن خودرو است که سوءاستفاده های شخصی از خودروهای دولتی در شهرستان پارس آباد رو به افزایش بوده و شب ها و روزهای تعطیل نیز شاهد عبور و مرور این خودروهای پلاک دولتی در شهر هستیم.

در ادامه در بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با استفاده از ماشین دولتی خطاب به مسئولان آمده است: من الان اعلام می‌کنم و قبلاً هم نوشتم و این را گفتم که آن وقتی که آقایان امکانات شخصی دارند، حق ندارند از امکانات دولتی استفاده بکنند. اگر ماشین دارید، آن را سوار شوید و به وزارتخانه و محل کارتان بیایید؛ ماشین دولتی یعنی چه؟

حال سوال اینجاست؛ کسانی که اموال بیت المال را اموال شخص و خانوادگی می دانند، آیا می توانند امین مردم هم باشند؟ و این که آیا نظارتی بر خودروهای دولتی می شود؟

انتهای پیام/

ارسال نظر